Karty podarunkowe

Karty podarunkowe

Nie masz pomysłu na PREZENT dla BLISKIEJ Ci osoby??? Skarpetom i perfumom z supermarketów mówimy STOP!!!

Mam dla Ciebie rozwiązanie kupony do zrealizowania na strzelnicy przyprawione dużą dawką adrenaliny. Istnieje możliwość dowiezienia lub wysłania pocztą!!!

  1. Prezent -115 zł
  2. Fajny Prezent – 210 zł
  3. Super Fajny Prezent – 300 zł
  4. Mega Fajny Prezent – 350 zł

Wersje zawierają:

  1. Instruktaż i opieka instruktora, 25 strzałów 9mm Parabellum oddawanych statycznie z pięciu rodzajów broni.
  2. Pierwsze 110zł instruktaż i opieka instruktora 25 strzałów 9mm z pięciu rodzajów broni oddawanych statycznie, drugie 100zł na wybór dowolnej broni i amunicji według marzeń, uznania strzelca/do wyboru duże pistolety i małe pistoleciki płatność tylko za amunicję.
  3. Instruktaż i opieka instruktora 60 strzałów z czterech rodzajów broni oddawanych dynamicznie i na obrotnikach na deser duży Mossberg.
  4. Instruktaż i opieka instruktora 81 strzały z czternastu rodzajów broni o różnej konstrukcji i kalibrze między innymi Desert Eagle, Colt 1911/45ACP, Karabin, Ppesza i wiele wiele innych na deser duży Mossberg kaliber 12/76.

Prezent w formie kuponu wydrukowanego na twardym laminowanym kartonie z logo strzelnicy VIP. Kupony ważne trzy!miesiące, konieczna rezerwacja. Każdy z uczestników dostanie piękny CERTYFIKAT z własnym imieniem i nazwiskiem. Możliwość sesji zdjęciowej.

Informacja: Robert 501 92 33 33.

*Nie odwołanie rezerwacji strzelania minimum z 24h wyprzedzeniem traktowane jest jak wykorzystanie kuponu.