O firmie

O firmie

Strzelnica sportowa VIP położona jest 800 m od Starego Miasta nad rzeką Łyną w pięknym, uroczym miejscu wymarzonym na spacery, które można połączyć z przerwą na strzelanie.

Strzelnica powstała z myślą o ludziach z pasją, chcących doskonalić swoje umiejętności, ale także dla ludzi szukających nowych ciekawych życiowych doświadczeń chcących spróbować czegoś nowego. Czegoś co kiedyś było marzeniem, a dziś jest w zasięgu ręki.

Marzenia i ich spełnianie wyznaczanie sobie nowych celów jest ważnym elementem naszego życia.

Proponujemy:

  • Możliwość strzelań na odległości 10/15/20/25m
  • Dwa obrotniki ”wróg – przyjaciel”
  • Profesjonalna kadra z uprawnieniami instruktora państwowego
  • Istnieje możliwość zorganizowania imprez, spotkań koleżeńskich, wieczorów kawalerskich i panieńskich
  • Sport ekstremalny
  • Strzelanie ekstremalne
  • Szkolenia ekstremalne

Nie musisz mieć swojej broni, ani żadnych pozwoleń.

U nas możesz strzelać z broni znajdującej się na strzelnicy. Nie musisz umieć strzelać – my nauczymy Cię wszystkiego.

Strzelnica VIP jest profesjonalnym obiektem krytym, na którym można prowadzić strzelania przez cały rok bez względu na pogodę na 6 stanowiskach strzeleckich wyposażonych w automatyczne tarczo ciągi które można programować na cele statyczne, oddalające się oraz przybliżające.

Na każdym stanowisku znajdują się 32 calowe!!! monitory umożliwiające dokładne śledzenie trafień. Ponadto na strzelnicy znajdują się obrotniki „wróg – przyjaciel” programowane komputerowo w sekwencje strzelań dynamicznych do ukazujących się celów. Dowolna i prawie nie skończona możliwość programowania sekwencji połączona z iluminacją światła pozwala na doskonalenie umiejętności strzeleckich, refleksu oraz prawidłowej weryfikacji celów do których strzelamy.

Takie strzelanie może być doskonałą formą samo sprawdzenia jak również rywalizacji zespołowej w gronie przyjaciół.

Przy strzelnicy zlokalizowana jest SALA DLA GOŚCI z której przez kuloodporne szyby można obserwować strzelających i na żywo przeżywać emocje strzelających:). Można także w miłej atmosferze spotkać się ze znajomymi, zorganizować rodzinny, koleżeński lub zakładowy turniej, wypić kawę, colę.

BEZPIECZEŃSTWO to podstawa. Urządzenia na strzelnicy pochodzą od renomowanej firmy „Womasz” która od ponad 20 lat wyspecjalizowała się w produkcji i montażu urządzeń strzelniczych. To dzięki tym doświadczeniom BEZPIECZEŃSTWO jest u nas na bardzo wysokim poziomie. Każde urządzenie przez wiele lat było testowane na wielu strzelnicach i posiada certyfikaty BEZPIECZEŃSTWA.

Ważnym elementem każdej strzelnicy jest kulochwyt na naszej strzelnicy posiadamy kulochwyt który daje 100% pewność, że prawidłowo wystrzelony pocisk nie będzie rykoszetował. Połączenie specjalnej metalowej wzmocnionej konstrukcji z super wytrzymałym materiałem daje poczucie BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONĘ ŚRODOWISKA, ponieważ spełnione są w nim wszystkie normy dotyczące ochrony środowiska. Kulochwyt posiada atest bezpieczeństwa.

Pracujemy 8 dni w tygodniu… ale i tak konieczna jest rezerwacja telefoniczna 🙂