SIG Sauer 250

SIG Sauer 250

Kiedy Szwajcaria i Niemcy połączą siły przemysłowe, aby zrobić broń, wiesz, że będzie świetnie. I tak właśnie powstał SIG Sauer Okrzyknięty najbezpieczniejszym pistoletem do ochrony osobistej. I tym razem po raz kolejny zmieniają krajobraz produkcji pistoletów za pomocą P250.

Mianowicie, jest to jedna z pierwszych konstrukcji pistoletów modułowych, którą świat widział. Za pomocą tego pistoletu możesz zmienić używany uchwyt, długość prowadnicy, a nawet kaliber samej broni.

Mówienie, że seria SIG P250 jest innowacyjna, naprawdę nie oddaje jej sprawiedliwości. W rzeczywistości ta broń jest jednym z tych elementów, które mogą zrewolucjonizować przemysł.

Jest to jedna z najlepszych broni obrońcy domu, jaką możesz zdobyć.

Główną cechą tego pistoletu jest jego modułowa konstrukcja z modułem sterującym stalowej ramy jako modułem podstawowym. Rama składa się z typowej grupy spustu, układu młota, wyrzutnika, zwalniania suwaka (oburęczny) i czterech szyn przesuwnych.

Oznacza to, że ten pistolet oferuje wiele opcji dostosowywania. Użytkownik tego pistoletu będzie mógł używać modułu z różnymi częściami. Możesz używać prowadnic o różnych rozmiarach lub najwyższej klasy uchwytów polimerowych .Możesz nawet zmienić system komór do pewnego stopnia.

A ponieważ możesz zdemontować tę broń bez jednego narzędzia, oznacza to, że możesz faktycznie zmienić kaliber swojej broni na polu. SIG oferuje zestawy X-Change, które mają wszystko, czego potrzebujesz, aby wybrać i wybrać swój kaliber. Możesz łatwo wymienić modele w .357 lub .40 w ciągu kilku chwil.